Pendik Audi Oto Servisi

Pendik Audi Oto Servisi

Pendik Audi Oto Servisi

Pendik Audi Oto Servisi

Audi, 1910 yılından beri 100 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe hizmet veren ve premium sınıf araçlar üreten araba firmasıdır. Yüz yılı aşkın süre içerisinde otomobil tarihine damga vuran Audi, gerek tasarımları gerek geliştirdiği modern motor teknolojileri ile sektöre öncülük etmiştir. Volkswagen grubuna dâhil olmasına rağmen tasarımlarındaki karakteristik özelliklerini yitirmeyen Audi, uzun yıllardır sürdürdüğü kalite standartlarını halen korumaktadır.
 
Audi, kendine has tasarımlarıyla ve sağlamlığı ile birlikte dünyada ve ülkemizde ciddi satış oranları el etmektedir. A4 model Audi aracı dünyada 25 milyon satış sayısını geçerek lüks binek araç sınıfında satış rekoru kırmıştır. A3, A5, A6, A7, A8 gibi binek sınıfı, Q2, Q3,Q5,Q7,Q8 gibi SUV sınıfı araçlar Audi markasının üretiminden çıkıp tüketiciye ulaşmaktadır. Her ne kadar modeller şase uzunluğu, yükseklik, motor kuvveti gibi farklılıklar barındırsa da karakteristik Audi tasarımı sayesinde benzer çizgileri barındırmaktadır.
 
Yüksek kaliteli bir üretim felsefesi, satın alınan Audi marka araçların satış sonrasında benzer felsefede bir servis hizmetine ihtiyaç duymasına neden olmuştur. Audi, ürettiği modellerini her zaman çağın gelişmiş teknolojik buluşları ile donatmıştır. Bu donatımlara, eski kaba mekanik işlemlerin aksine ancak hassas ve kaliteli bir ustalıkla işlem yapılabilmektedir. Olağan Pendik oto periyodik bakımlar, belirli kilometre limitlerinde yapılması gereken ağır bakımlar, kaza sonrası onarımları gibi işlemler Audi marka araçlarda ihtisas sahibi, markanın tavsiye ettiği teknikleri bilen personellerce Rensan Pendik Oto Servisinde titizlikle yapılmaktadır.  
 

Pendik Audi Oto Servisi