15 Adım Kontrolü

15 Adım Kontrolü

15 adım kontrolü her geçen gün üzerinde daha dikkatli şekilde durulan bir bakım hizmeti haline gelmiştir. Rutin bakımlar olan bahar ve kış bakım süreçlerinde çoğu zaman araçlar baştan sona gözden geçirilmez.

Pek çok parça ve sistemin göz ardı edildiği süreçler olur. Arkada sorun bırakmayacak şekilde yapılan bakım çalışmaları ile araçların tüm sorunlarına çare bulmak söz konusu olacaktır. Aracın performansını ve yüksek verimliliğini sağlamak için çok detaylı olmayan fakat önemli olan bir kontrol çalışması yapmak gerekir. Bu esnada aracın farklı bölgelerini kontrol etmek sorunları gidermek adına çözüm yaratacaktır.
 

15 Adım Kontrolü Hangi Hizmetleri Kapsar?

15 adım kontrolü çok geniş kapsamlı bir bakım hizmetidir. Araçların güvenle yola çıkması adına çok detaylı bir bakım süreci bu aşamada hizmet olarak sunulur. Bakım süreci sonrasında aracın çok daha güvenli olması sağlanır. Hizmet kapsamında:
 •          Elektronik sistemleri kontrolü,
 •          Aydınlatma sistemleri kontrolü,
 •          Elektrik sistemleri kontrolü,
 •          Lastiklerin kontrolü,
 •          Görsel fren muayenesi,
 •          Alt gövde kontrolü,
 •          Korna kontrolü,
 •          Sıvıların kontrolü,
 •          Silecek kontrolü,
 •          Akü görsel muayenesi,
 •          Motor kontrolü,
 •          Klima kontrolü, uzman ekipler tarafından yapılır.
Yapılan bakıma göre sorun tespit edilen parça ve bileşenlerde hemen çalışmaya başlanır. Tamir ve değişimle beraber araç için en uygun çözümler bulunur.
 

15 Adım Kontrolü Araca Ne Sağlar?

Düzenli olarak yapılan araç bakımları, her türlü zorlu yol koşullarına hazırlıklı olmayı sağlar. Yol güvenliği açısından ve yüksek konfor açısından, bakım çalışmalarının her zaman büyük önemi kendini göstermektedir. Her türlü parça ve bileşenin dikkatlice gözden geçirilmesi aracın birtakım sürprizlerini ortadan kaldırır. Kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyenler düzenli ve periyodik bakımlarla çözümler bulabilir. Servis yapımız bu konuda modern gelişmiş ve avantajlıdır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz yüksek kaliteli bakım hizmetleri, araç performansımızı her zaman olumlu etkiler.
 
Aracınızın verimli kullanılması ve güvenli ulaşımı için bizden yardım alabilirsiniz. Rutin bakımların dışında 15 adımda gerçekleşen kontrol hizmetlerimiz, pek çok parça ve sistemin denetlenmesine neden olmaktadır. Bu şekilde yollara çıkarken farklı sorunlar yaşamadan güvenli bir ulaşım fırsatından istifade edebilirsiniz. Ulaşım konforu, güvenlik ve rahatlık konusunda servis hizmetlerimiz sizin için çözüm olacaktır. Pek çok sorunu onarım fırsatlarıyla düzeltirken, bazı sorunları parça değişimi ile gideririz. Kaliteli ve güvenilir yedek parça tedariki ve orijinal değişim çalışmaları, aracınız için iyi bir sonuç verecektir.
 

İlgili Konular

Periyodik bakımda ne yapılır?

Periyodik bakımda ne yapılır?

Periyodik bakım, otomobil üreticilerinin ürettikleri arabalar için kilometre cinsinden belirlenen limitler aralığında yapılmasını tavsiye ettikleri bir işlemdir. Otomobillerin kullanımı esnasında hem trafikte güvenliğin temini hem de aracın ideal performansı sürekli sunması araç periyodik bakımlarının zamanında yapılması ile sağlanır. Araçlarda bulunan elektronik ve mekanik tüm sistemler periyodik bakım işlemi sırasında kontrol edilir. Bu sistemlerin görevini yerine getirip stabil bir performans sunması, araç sürücülerinin periyodik bakımların düzenine sadık kalmaları ile m...

Rehbere git

Pendik Oto Sanayi

Aracın yeni gibi çalışır durumda olması ve daime performanslı kalması için alması gereken bakımlar ve kontroller vardır.Marka ve model ayırmaksızın bu kontrolleri sağlamak için Pendik oto sanayi, kaliteli hizmet sunarak araçların dinamik yapısını korumasın ı sağlamaktadır.

Rehbere git
Pendik Oto Sanayi
Pendik Oto Tamir

Pendik Oto Tamir

Aracınızın her türlü arızasını giderecek donanımlı bir servisimiz var.

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Otomobillerin en önemli bileşenlerinden biri olan akslar, aracın hareketini sağlamakla birlikte yol tutuş ve güvenli sürüş açısından hayati bir rol oynarlar.

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri