Pendik Oto Sanayide Nelere Dikkat Edilmeli

Pendik Oto Sanayide Nelere Dikkat Edilmeli

Pendik Oto Sanayi

Aracın yeni gibi çalışır durumda olması ve daime performanslı kalması için alması gereken bakımlar ve kontroller vardır.  Marka ve model ayırmaksızın bu kontrolleri sağlamak için  Pendik oto sanayi, kaliteli hizmet sunarak araçların dinamik yapısını  korumasını sağlamaktadır. 

Servis bu anlamda;

1.  Bakım, onarım ve değişim hizmetlerini uzman teknisyenler aracılığıyla araç sahiplerine ulaştırmaktadır. 
2. Her aracın alması gereken ve rutin bakımlardan biri olan periyodik bakım hizmeti Pendik oto sanayi merkezinde verilmektedir. 
3. Araçlara yapılan her işlem gerekli garanti ve kasko koşulları dikkate alınarak araç sahiplerine verilmektedir. 
4.  Her serviste olmayan egzoz emisyon ölçümleri,  alanında uzman ekiplerle sağlanmaktadır. 
5.  Hizmetlerde alınan ödemeler, doğru ve şeffaf ücretlendirmeler ile araç sahiplerine sunulmaktadır.  Bu anlamda yetkili ana bayilerden daha uygun ve kaliteli hizmeti vermek adına Pendik oto sanayi 7/24 çalışmaktadır. 

Pendik Oto Sanayide Nelere Dikkat Edilmeli

Pendik Oto Sanayi Lastik

Pendik Oto Sanayi Lastik

Lastik, aracın en önemli parçalarından biridir.  Lastik sadece aracın ilerlemesine değil, yakıt tüketim masraflarının azalmasında da önemli rol oynamaktadır.  Lastik değişimi ve onarımı gibi işlemlerin hepsi Pendik oto sanayi merkezinde araçlara ulaştırılmaktadır. Lastik bölümünde işinin ehli ustalar bulunmakta ve hizmetler durmaksızın devam etmektedir. 

Lastik bakımları için alınan işlem ücretleri; lastiğin durumuna göre değişiklik göstermektedir.  Her lastiğin aşınma durumu aynı değildir.  Servis yetkilileri,  incelemeler sonucunda doğru fiyatlandırmalar ile araç sahiplerini bilgilendirmektedir. 

Pendik Oto Sanayi Motor Bölümü

Motor,  aracı çalıştıran en temel parçadır.  Motorun bakım ve onarım işlemi uzmanlık gerektirmektedir.  Pendik oto sanayi merkezinde motor bölümünde çalışan işinin ehli ustalar ile  çözüm yolları bulunmaktadır.  Motor tamiri, motor değişimi ve motor  rektifiye işlemleri ile alakalı pek çok işlem araç sahiplerine sunulmaktadır. 
Motor bölümünde kullanılan ekipmanlar orijinal parçalardan seçilmiştir. Motor rektifiye işlemi için yapılan her adım kaliteli olmakta ve hizmet, alanında uzman bir motor teknisyeni tarafından gerçekleştirilmektedir.

Pendik Oto Sanayi Avantajları

 Pendik oto sanayi merkezinde her marka model binek araca tamir işlemi uygulanmaktadır. Geniş bakım üniteleri ile her araç hizmetten yararlanmaktadır. Bu anlamda araç sahiplerinin hizmete ulaşması için servis, merkezi bir konumda hizmet vermektedir.

Pendik Oto Sanayi Lastik