Oto Akü Garanti

Oto Akü Garanti

İlerleyen teknolojik gelişmelerle birlikte araçlarda bulunan elektronik parçaların sayısı da artmıştır. Bir otomobilin elektronik aksamlarının sağlıklı çalışabilmesi için de güçlü ve güvenli bir aküye ihtiyaç vardır.

İhtiyaç duyulan kriterlerde bir aküyü global ve yerel teknik normlara uygun üretilen Bosch markasında bulabilirsiniz. Çünkü Bosch marka aküler vadettiği kaliteyi iki yıl boyunca her hangi bir kilometre ile sınırlandırmadan garanti eder. Akünün garanti kapsamında kalması için bir takım gereklilikler olmakla birlikte Bosch Car Servisi olan Pendik oto bakım servisinde yaptıracağınız bir akü montajı ile bu gereklilikler yerine getirilecektir. Öncelikle akü montajını yapan birim, aracın akü şarj sisteminde bir problem olup olmadığını kontrol edecektir ve var ise problemi çözmek için sizlerden onay alacaktır. Daha sonra satın alınan akünün yeterlilik seviyesi Bosch markasının geliştirdiği BAT 131 cihazı ile test edilecek ve nihai bir rapor oluşturulacaktır. Montajı yapılacak akünün tabi tutulduğu test raporu, akünün satıldığına dair fatura ve garanti belgesi ile beraber iki yıl boyunca gerektiği takdirde her hangi bir Bosch Car Servisine başvurarak akünüzü garanti kapsamında yenisi ile ücretsiz şekilde değiştirebilirsiniz. Pendik Oto akü garanti ve arıza işlemleriniz için Fiat akü, Hyundai, Toyota akü, Audi, Citroën, Ford akü , Mercedes akü, Volkswagen, Opel, Renault
markaları başta olmak üzere her marka aracınıza işlem yapabilmekteyiz.

İlgili Konular

ABS Beyin Tamiri

ABS Beyin Tamiri

Rehbere git

Amortisör Arızaları Nasıl Anlaşılır?

Amortisör Arızaları; farklı şekillerde görülebilmektedir. Örneğin; amortisörde yağ kaçağı sorunu olabilir, amortisör bağlantılarında sorun olabilir, amortisör gövdesi hasar görmüş olabilir, amortisörün bağlantı uçlarında sorun olabilir, amortisör piston mili paslanabilir veya amortisör bir anda kilitlenebilir. Bu ve bunun gibi pek çok sorun amortisör arızaları içerisinde yer almaktadır. Bu sorunları tespit etmek yalnızca yetkili servisin görevidir. Amortisör sorununun oluşmaması açısından düzenli periyotlarla bakım hizmetlerinden yararlanılmalıdır.

Rehbere git
Amortisör Arızaları Nasıl Anlaşılır?
Araç kışlık bakımı ne zaman yapmalıdır?

Araç kışlık bakımı ne zaman yapmalıdır?

Araç kışlık bakımı, ülkemiz gibi dört mevsimin birden görüldüğü bölgelerde hem can hem de mal kayıplarının önüne geçmek adına oldukça önemli bir rutindir. Hava durumlarının araçlar için zorlayıcı koşulları oluşturmaya başlaması sonbahar mevsiminde yoğun yağmur yağışları ile başlar. Hava sıcaklığı ise yine sonbahar mevsiminde kademeli olarak düşer. Her ne kadar iklim durumları şehirden şehire değişse de araç kışlık bakımı en geç kasım ayı sonu ila aralık ayının başlarında tamamlanmış olmalıdır. Kışlık bakımın geciktirilmesi ya da yaptırılmaması durumunda araç sürüşü, tehlike...

Rehbere git

Pendik Oto Sanayi

Aracın yeni gibi çalışır durumda olması ve daime performanslı kalması için alması gereken bakımlar ve kontroller vardır.Marka ve model ayırmaksızın bu kontrolleri sağlamak için Pendik oto sanayi, kaliteli hizmet sunarak araçların dinamik yapısını korumasın ı sağlamaktadır.

Rehbere git
Pendik Oto Sanayi