Pendik Citroën Servisi

Pendik Citroën Servisi

Pendik Citroën Servisi

Pendik Citroën Servisi

1919 yılının mart ayında Fransa’da kurulan Citroën, otomobil sektörünün en eski markalarından birisidir. Citroën ürettiği orta/küçük hacimli fakat yüksek performans ve düşük yakıt tüketimine sahip motorlar ile sektördeki payını her zaman korumuştur. Hitap ettiği müşteri portföyünün dünyadaki en kalabalık ekonomik sınıf olan orta seviye gelire sahip insanlar olması yıllık araç satış rakamlarının yüksek olmasını sağlamıştır.
 
Citroën markası çok farklı sınıf ve işlevde araçları insanların kullanımına sunmaktadır. Ülkemizde ihtiyaç duyulan düşük yakıt tüketimi, uygun fiyat ve makul vergilendirme dilimi gibi kriterleri karşılayan C3, C-Elysee, C1 model araçları her sene çok satan binek otomobiller listesine girmektedir. Bunun yanında benzer çizgilere sahip C3 Picasso, C4, C4 Grand Picasso, C5 gibi farklı ihtiyaçlara yönelik binek otomobillerle;  Berlingo, Jumper, Nemo gibi yüksek bagaj hacmine sahip ticari araç modelleri üretmektedir.
Ülkemizde oldukça yaygın kullanılan otomobil markalarından olan Citroën, kendisine has tasarımlar doğrultusunda bir servis ağı oluşmasını sağlamıştır. Araç ömrü, motor performansı gibi açılardan kritik önem taşıyan araç servis hizmetine ulaşım kolaylığı bir aracın satın alınmasına karar verilmesindeki öncelikli kriterlerdendir. Standart olarak yapılacak periyodik bakım, Pendik oto kış bakımı, ağır bakımların yanında her hangi bir kaza sonrasında değişimi yapılacak araç parçasının hızlı bulunabilir olması, oto servis ağının genişliği ile mümkündür. Citroën marka otomobillerin üretim, bakım, tamir yöntemlerine hakim uzman personel kadrosu ve yedek parça temini konusunda nitelikli ortalıkları bulunan Rensan Pendik Oto Servis, her segmentten Citroën model aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz oto servis firmasıdır.

Pendik Citroën Servisi