Pendik Honda Oto Servis

Pendik Honda Oto Servis

Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden olan Honda, kurulduğu zamandan bu yana bağlı kaldığı ilkelerle çalışan hakları konusunda dünyaya örnek olmuş, radikal hamleler yaparak otomotiv sektöründe çok önemli bir yer edinmiştir. Uzun yıllar boyunca hem motor üretiminde geliştirdikleri teknikler hem de herkesin zihnine kazınan tasarımlarla sektör içerisinde geliştirici ve öncü bir pozisyon yakalamıştır.
 
Uzun yıllardır her kıtada insanların birçok farklı ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ve üretimler yapan Honda markası, ülkemizde de en çok satış yapan firmalardan biridir. Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde 20 yılı aşkın süredi üretim yapan bir fabrika bulunmaktadır. Honda firması bu fabrikada hafif ticari, ticari ve Tır modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Bu topraklarda üretilen ve ihracatı yapılan saydığımız modellerin yanında binek modelleriyle birlikte Honda, ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşmış ve insanlarımızca tercih edilmiştir.
 
Honda markasının sağladığı yüksek üretim ve satış sayıları bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda Honda firması ülkemizde yalnızca üretim yapmakla kalmayıp bir otomotiv ekosistemi yaratmıştır. Bu ekosistemde; yedek parça tedarikçileri, satış sonrası oto servis hizmetleri gibi kollar oluşmuştur. Gölcükte bulunan fabrikada Honda modelleri ve üretim teknikleri ile ilgili seminerlere katılan teknik personelleri bünyesinde barındıran Rensan Pendik Oto Servisi, her sınıftan Honda model aracınızın ağır, Pendik periyodik bakım ve kış bakımları ile göçük düzeltme, hasar tamiri gibi hizmetlerini tavsiye ettiği doğrultuda gerçekleştirmektedir.
 

Pendik Honda Oto Servis

Honda Servisi Pendik Hizmetleri

Honda Servisi Pendik Hizmetleri

Aracınızın markasına uygun bir servis, ihtiyaç duyduğunuz en önemli hizmeti size sunacaktır. Araç kalitesinin yanı sıra Honda servisi Pendik hizmetleri bölgesel konuda ve kaliteli servis konusunda size yardımcı olacaktır. Aracın motorundan klimasına, frenlerinden elektrik aksamına kadar pek çok konuda uzman hizmetini elde edebilirsiniz. Pendik Honda servisi bünyesinde bulunan ve siz sunulan hizmetler aracınızın kalitesine önemli destek sağlar. Her türlü bakım ve onarım hizmeti için tecrübesi artmış olan firmanın çalışmalarından yardım alabilirsiniz. Motor aksamı ve diğer mekanik aksam konusunda en kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Başarılı bir servis çalışmasında aracınızda;
 
  • Motor bakımı
  • Motor arızalarının tespit edilip giderilmesi
  • Elektrik aksamına yönelik her türlü tamir ve değişim çalışması
  • Fren kontrolü ve gerekli bakımlar
  • Lastik kontrolü ve bakımların yapılması
  • Klima arıza giderme
  • Elektronik arızaların doğru ve hızlı tespiti
Gibi sorunlar tespit edilir ve hemen giderilir.
 

Honda Servisi Pendik Hizmetleri