Pendik Mercedes Servis

Pendik Mercedes Servis

Pendik Mercedes Servis

Pendik Mercedes Servis

Mercedes firması, 1926 yılında Karl BENZ ve Gottlieb DAİMLER ortaklığı ile Almanya’da kurulmuştur. Dünya üzerindeki Premium araç üreticileri arasındaki en değerli otomotiv firmasıdır. Kuruluşundan itibaren içten yanmalı motorlar konusunda çok büyük buluşlara imza atan Mercedes firması otomatik pilot gibi geleceğin teknolojileri konusunda halen sektöre öncülük etmektedir. 
Dünya lüks araç sektöründe lider pozisyonda bulunan Merdeces firması yüz yıla yakın süredir bu liderliğini sürdürmektedir. Otomotiv tarihinde benzinle çalışan ilk arabayı üreten Karl BENZ aynı zamanda 1936 yılında dizel ile çalışan ilk arabayı da üretmiştir. Bu icatlar doğrultusunda Mercedes firmasının dünya otomobil tarihine katkıları halen devam etmektedir. 
Mercedes’in dünya premium araç piyasasındaki liderliği ülkemize de yansımıştır. Firmanın ürettiği C serisi ülkemizde en çok satılan premium seviye araç olmuştur. Mercedes’in C serisi altında ürettiği C180, C200, C220, C250 gibi modeller özellikle AMG paketi ile birlikte lüks araç piyasasında firmanın ülkemizde güçlü bir pozisyon elde etmesini sağlamıştır. Bu modellerin yanında E ve S serilerinde ürettikleri; E180, E200, E63, E250,E320 ve S320, S350, S400, S500 gibi modellerle beraber Mercedes, ülkemizdeki lüks araç piyasasında güçlü bir konumda bulunmaktadır. 
Mercedes’in lüks üretim ve satış mantalitesi ile gerçekleştirdiği faaliyetler yine benzer bir mantalite ile sürdürülen oto servis hizmetlerini oluşturmuştur. Lüks üretim, günümüzde hassas teknoloji ile birleşmiştir. Hassas teknolojiye, yüksek seviyede parça kalitesine sahip araçların servis hizmeti de kaliteyle ve hassaslıkla paralel düzeyde olmak zorundadır. Lüks sınıf araçlara yapılacak periyodik bakım, ağır bakım, kış bakımı gibi hizmetlerin ve onarım hizmetlerinin farklılığı nitelikli personeller barındıran oto servisler tercih edilmesini zorunlu kılar. Rensan Pendik Oto servisi, bünyesinde barındırdığı nitelikli personelleriyle, Mercedes oto servisi olarak başat konumdadır. Pendik araç bakım ve onarım işlemlerini yaparken aracınızdaki tüm detaylara özen göstererek hizç bir aksaklık yaşamadan çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.
 

Pendik Mercedes Servis