Pendik Opel Servisi

Pendik Opel Servisi

Opel, 1899 yılında araba üretimine başlayan ve Almanya’da Adam OPEL tarafından kurulan bir otomotiv firmasıdır. PSA Group tarafından satın alındıktan birkaç yıl sonra gerçekleşen Stellantis ortaklığı ile birçok farklı otomotiv deviyle beraber üretimine devam etmektedir. Opel firmasının ürettiği araçlar, orta sınıf gelir grubuna mensup tüketicilere yönelik tasarımlar ve üretimler sonucu piyasaya sürüldüğü için yaygın biçimde kullanılmaktadırlar. 
 
Opel firması Avrupa’da kurulduktan sonra Amerikalı General Motors tarafından satın alınmıştır. Uzun süre Amerikan şirketi altında üretim yaptıktan sonra tekrar Stellantis tarafından Avrupa’ya taşınmıştır. Firmanın yaşadığı farklı kıta serüvenleri değişik sayıda ülkeden insanların farklı doğrultudaki ihtiyaçlarını karşılama tecrübesini de beraberinde getirmiştir. Opel’in Corsa, Astra gibi binek sınıf otomobilleri ile Mokka ve Grandland X gibi arazi sınıfı otomobilleri düşük yakıt tüketimine sahip ve alt seviye vergi dilimine tabi araçlar olmaları nedeniyle ülkemizde oldukça sık tercih edilmektedirler. Pendik motor yağ ve filtre değişimi işlemleriniz uzman ekiplerimizce titizlikle yürütülmektedir.
 
Orta sınıf ekonomik grubunun kalabalık olduğu ülkemizde, Opel gibi üretim ve satış politikasını orta sınıfa göre belirleyen bir firmanın fazla araç satması kaçınılmazdır. Tabi ki Opel markasının satışlarındaki oranların yüksekliği, kullanıcılarının oto servis konusunda duyduğu ihtiyacın kolay karşılanabilirliği ile de bağlantısı vardır. Ancak yüksek sayıdaki Opel oto servisleri nicel olarak fazlaca olsalar da nitelik olarak yüksek değerlere sahip değildirler. Bu nedenle kullanıcıların periyodik bakım, kış bakımı, ağır bakım ve hasar tamirleri konusunda dikkatli davranmaları gerekmektedir. Rensan Pendik Oto Servisi, oto servisi konusunda Opel kullanıcılarına ihtiyaç duyulan niteliklere haiz bir hizmet sunmaktadır.


Çok hızlı gelişen otomotiv sektöründe destek sektörleri aynı hızda gelişim göstermektedir. Müşterisine hizmet için en iyisini isteyen firmalar gerekli malzeme ve uzman çalışması ile gereken gayreti ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti en temel ilke olarak servisimiz tarafından size sunulmaktadır. İrtibat kurmak sureti ile Pendik Opel Servisi hizmetinden en güvenilir şekilde yararlanmanız servisimizin katkısı ile mümkün olacaktır. Özenle sunulan;   
 
 • Bakım çalışmaları ve araç üzerindeki faydası
 • Arıza tespit hizmetleri
 • Düzenli ve uzman çalışması ile onarım
 • Kaliteli ve uygun yedek parça değişimi
Gibi çalışmalarda siz ve araçlarınız için en iyisi olan sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bakım ve gerektiğinde parça değişimi konusunda beklentinizi karşılayan fırsat ve uygulamalara yakından bakmak size kolaylık sağlayacaktır. Ulaşım araçlarının insanlar için çok önemli olduğunun altını çizmek gerekir. Rahat ulaşım ve konforlu yolculuk gibi bir planlama yapmak istiyorsanız, aracınızın düzenli olarak bakımını yapmak gerekir. Aracın her türlü ihtiyacını karşılayacak uzman personel desteği, servis bütünlüğü ile karşınıza gelmektedir. Donanımlı teknik servis bünyesindeki geniş imkânlar, güvenilir yolculuk noktasında araç sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Yedek parça ihtiyacı ortaya çıktığı gibi, tedarik ve değişim çalışmaları burada çözüm olarak karşınıza gelmektedir. Aracınızı daha uzun vadeli kullanmak istiyorsanız, başarılı bir teknik servis size her zaman yardımcı olacaktır. 
 


 

Pendik Opel Servisi

Pendik Opel Servisi hizmeti

Pendik Opel Servisi hizmeti

Eksiksiz bir servis desteği için bize ulaşabilirsiniz. Hizmet şeklinde sunduğumuz parçalar sağlam, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Pendik Opel Servisi hizmeti ile ayrıcalıklı sonuçları hemen görebilirsiniz. Müşterisi için çalışan ve hizmet veren servisimiz her zaman göreve hazırdır. Başvuran müşterilere sunduğumuz; 
 
 • Motor sisteminde kontrol ve bakım çalışmaları
 • Araç lastik kontrol ve mevsimlik hazırlıklar
 • Klima çalışma kontrolü ve arıza tamiri
 • Kaporta sorunlarını düzeltme ve tamir işlemi
 • Aydınlatma malzemelerinin kontrolü ve gözden geçirme.
 • Elektrik sistem ve alt yapı kontrolü
 • Araçlarda periyodik bakım ve önemi
Gibi önemli hizmetler servisimizin neden en doğru tercih olduğunu göstermektedir. Önemli bir emek ve kabiliyetle çalışan teknik personel, servis için çok önemlidir. Aynı şekilde hizmet için başvuran insanların, bu kaliteli hizmete yaklaşımı büyük bir değer taşımaktadır. Gayet sağlıklı ve güvenilir olarak kabul edilen araçlar için, zamanında yapılan bakımların çok büyük desteği ve katkısı söz konusu olmaktadır. Müşteri memnuniyeti için önemli emek ortaya koymuş olan uzmanlar, araç kalitesini koruyup devamlılık oluşturmaya gayret göstermektedir. İyi bir yolculuk planlaması ve güvenilir hizmet noktasında, servisimiz her zaman sizi destekleyip çözüm yaratmaktadır.
 

Pendik Opel Servisi hizmeti