Pendik Renault Servisi

Pendik Renault Servisi

Pendik Renault Servisi

Pendik Renault Servisi

Renault,1899 yılında Louis RENAULT, Marcel RENAULT ve Fernand RENAULT adlı üç kardeş tarafından kurulan bir otomotiv markasıdır. Avrupa’da ve daha sonra diğer kıtalarda, geliştirdikleri yeni tasarım ve sağladıkları imkânlarla otomobil tarihinde önemli bir yer edinmiştir. Renault markası ülkemizde de dünya genelinde olduğu gibi rağbet görmüştür. 1969 yılında ülkemizde OYAK ortaklığı ile açtıkları fabrikada halkımıza yerli ikame araçlar sunmuşlardır. Bu araçlar halen daha trafikte rastlayacağımız sağlamlıktadırlar.  
Renault firması hem küresel ölçekte hem de ülkemizde çok yüksek satış rakamlarına ulaşmayı yıllardır sürdürmektedir. Ürettikleri motorlarla performans, yakıt tüketimi ve sağlamlık konularında kullanıcılarına verimli bir kullanım vadeden Renault 1969 yılında Oyakbank ortaklığı ile Bursa’da bir fabrika açmıştır. Renault otomobil fabrikası 14 Mayıs 1971 tarihinde ilk üretimine Renault 12 model aracı ile başlamış ve günümüzde Clio 4, Clio 5, Megane Sedan modelleri ile devam etmektedir. Ayrıca bu fabrikada motor, vites kutusu, şasi ve mekanik aksamlar üretimi yapılarak yedek parça tedariki ilk elden oto servislere sağlanmaktadır. 
Renault küçük hacimli fakat yüksek verime sahip motor üretimi ve satışında dünyada ilk sırada yer alır. 1600 cc benzinli ve 1500 cc dizel motorları Nissan, Dacia, Mercedes gibi büyük firmalar tarafından ürettikleri araçlarda tercih edilmektedir. Pendik  Motor yağ ve filtre değişimi işlemlerinde araç bakım ve onarım aşamasında uygulanmaktadır.
Renault yedek parçalarının ülkemizde üretilmesi, oto servislerine daha hızlı parça temini imkânı sağlamıştır. Trafikte sıkça gördüğümüz Fluence, Symbol, Clio, Megane, Kangoo gibi farklı modeldeki Renault üretimi araç kullanıcılarının; gerek olağan bakım, gerek kaza sonrası araçlarda oluşan hasarların onarımı işlemleri hususunda fazlaca talepleri olmaktadır. Bu işlemlerin kaliteli hizmet veren bir serviste gerçekleştirilmesi, araçların kullanım ömürleri ve stabil performans sunmaları açısından göz ardı edilemez mahiyettedir. Rensan Pendik Bosch Car Servisi, Renault marka araçlarda ihtiyaç duyulan kaliteli bakım ve onarım eksikliğini ülkemiz insanına ulaştırmaktadır. Pendik Oto Servis işlemlerinizde sizlere Bosch kalitesini sunuyoruz.
 

Pendik Renault Servisi