Pendik Toyota Servis

Pendik Toyota Servis

Pendik Toyota Servis

Pendik Toyota Servis

Toyota, 1937 yılından beri otomobil sektöründe üretim yapan dünyanın en büyük otomobil firmasıdır. Dünyada birçok ilki gerçekleştirerek sektördeki yerini her zaman korumuş ve son yıllarda dünyanın ilk seri üretim hibrit aracını üreterek otomobil dünyasında yeni bir çığır açmıştır. Toyota, global düzeyde sağlamlık ve sorunsuz kullanım özellikleriyle ön plana çıkması nedeniyle ülkemizde de en çok tercih edilen araba markalarından biri olmuştur. 
 
Zor iklim koşullarında bile sorunsuz kulanım vadeden Toyota firması binek, ticari ve arazi sınıfı araçları ile hem dünyada hem de ülkemizde büyük satış rakamları elde etmektedir. Binek otomobil sınıfında ürettikleri Corolla modeli, dünyanın en çok satan arabası olma sıfatını uzun süredir taşımaktadır. Bunun yanında Auris, Avensis, Yaris gibi binek araçlar; C-HR, Hilux, RAV4 gibi arazi araçları ve Proace gibi ticari sınıf araçlarla Toyota hem dünyada hem de ülkemizde oldukça tutulan bir otomobil markasıdır.
 
Dünyanın en büyük otomobil firması olma sıfatı beraberinde dünyanın en büyük oto servisi ağının doğmasına neden olmuştur. Yedek parça, periyodik ve ağır bakımlar, kış bakımları, hasar onarımı gibi satış sonrasında en çok ihtiyaç duyulan hizmetlere ulaşım büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde bu hizmetleri Toyota firmasının belirlediği standartlarda sunmakta ön plana çıkan en başarılı oto servisi Rensan Pendik Bosch Car Servisidir. Toyota marka otomobillerde yapılacak hava filtresi değişimi, yağ filtresi değişimi, motor yağı kontrolü, akü kontrolü, Pendik göçük düzeltme, kaporta boya, elektronik sistem kontrolü, fren parçaları değişimi gibi servis hizmetlerini üst düzey kalitede edinmek istiyorsanız, Rensan Pendik Oto Servisini arayarak kolaylıkla bu kaliteye ulaşabilirsiniz.

Pendik Toyota Servis