Pendik Volkswagen Servisi

Pendik Volkswagen Servisi

Pendik Volkswagen Servisi

Pendik Volkswagen Servisi

1937 yılında Alman İşçi Partisi tarafından kurulan Volkswagen firmasının ismi Almanca, “halkın aracı” anlamına gelmektedir. Volkswagen, otomotiv piyasasının en değerli markalarından birisi olmakla beraber Avrupa’nın en büyük otomobil üreticisi pozisyonundadır. Dünya üzerinde birçok kıtada ve ülkede fabrika açarak faaliyet gösterdiği ülkelerde istihdam alanı yaratmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere hitap ettiği kitle dünyadaki en kalabalık ekonomik sınıf olan orta sınıf gelir grubudur. Volkswagen bu nedenle de yıllık araç satışı rakamlarında Toyota ile beraber ilk sıralarda yer alır.
Volkswagen Avrupa merkezli firmalar arasında lider konumda bulunan bir otomotiv üreticisi olmayı uzun yıllardır devam ettirmektedir. Üretim misyonu, hitap ettiği kitleye uygun fiyata üst düzey konforu sağlamaktır. Global otomotiv piyasasındaki başarısıyla beraber 1994 yılında Doğuş Oto ile imzaladığı distribütörlük anlaşması ile Türkiye otomotiv piyasasında da güçlü bir pozisyon elde etmiştir. VW Golf, Polo model araçları binek otomobil sınıfında, Cady model kamyoneti ve Transporter model minivanı ile de ticari otomobil sınıfında ciddi satış rakamları elde etmektedir. Aile aracı olarak ürettiği ve satışa sunduğu Passat ve Jetta model araçları ile düşük yakıt tüketimi ve yüksek bagaj hacmi gibi imkânları insanlarımıza sunmaktadır. VW grubu otomotiv dünyasına birçok yenilik sunmuştur. DSG adı ile bilinen otomatik vites şanzıman da bu yeniliklerden birisidir. 
Volkswagen firmasının ulaştığı satış ve üretim rakamları, VW grubuna ait araçların satış sonrası oto servis hizmetinin de geniş bir yelpaze kazanmasını beraberinde getirmiştir. Oto servis hizmetleri, her alanda olduğu gibi düşükten yükseğe doğru kalite skalasına tabidir. İleri teknolojinin ve kompleks mühendisliğin kullanıldığı Volkswagen araçlarda tercih edilmesi gereken servisler kesinlikle üst düzey kalitede hizmet veren oto servisler olmalıdır. Volkswagen marka araçların oto servisi konusunda gerekli tüm hizmetleri Rensan Pendik Oto Servisi, kalite skalasında edindiği yüksek itibar ile birlikte müşterilerine sunmaktadır. Pendik araç bakım ve onarım işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz vale hizmetinizle aracınızı vakit kaybetmeden teslim edebilirsiniz.
 

Pendik Volkswagen Servisi